Internetowy system
zamawiania formatek

Drewmor to firma z wieloletnim doświadczeniem, już od 1996 roku prowadząca działalność handlowo-usługową z wieloma odbiorcami na terenie województwa Śląskiego. Przedmiotem działalności jest handel i obróbka płyt drewnopochodnych dla klientów hurtowych jak i detalicznych.

W ofercie firma posiada bogaty asortyment płyt meblowych, który obejmuje pełen zakres płyt drewnopochodnych począwszy od płyt wiórowych surowych i melaminowanych, poprzez płyty HDF, płyty MDF, płyty OSB, blaty, sklejki oraz wiele innych materiałów używanych w meblarstwie. Szeroka gama kolorystyczna oraz wzornictwo pozwala zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. W najbliższym czasie firma poszerza asortyment o akcesoria meblowe.

Ciągły i dynamiczny rozwój pozwolił firmie na przeniesienie się w maju 2011 roku do nowej hali o powierzchni 3 tys m2. Aktualnie siedziba firmy mieści się przy ul. Radomskiej 10 – w pobliżu drogi krajowej nr 43 (Częstochowa – Wieluń). Ponadto firma oferuje swoim klientom usługi stolarskie takie jak cięcie płyt i okleinowanie poprzez nowoczesny park maszynowy takich firm jak Holzma oraz Jaroma. Stolarnia, z największą precyzją i krótkim czasie, realizuje usługi docinania elementów na żądany wymiar. Szerokie zaplecze magazynowe pozwala na utrzymywanie zapasów pozwalających na sprawne i szybkie realizacje każdego zamówienia.

W ofercie firma posiada transport na terenie całego kraju oraz bezpłatny dowóz materiałów na terenie Częstochowy przy zamówieniu przekraczającym wartość 1000zł.

W doborze odpowiednich materiałów można liczyć na profesjonalną i miłą obsługę, która doradza w wyborze rodzaju dekorów i struktur płyt meblowych. Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty usługowo-handlowej.